Jak vyčistit elektrony

Technické specifikace, recenze pneumatik a alu disků
admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Jak vyčistit elektrony

Příspěvekod admin » 13 led 2013, 18:53

Sezona se blizi a tak by me docela zajimalo zda mate nekdo tip co pouzit na dukladne ocisteni ALU kol, jde mi hlavne u tu vnitrni cast, zvenci je meju pravidelne ale zevnitr uz moc ne a je to videt, pred lety jsem jednom webu, tusim ze to byl Hyundai club videl nejaky prostredek na cisteni, byl to tusim litr toho "sajrajtu" ktery to ocistil opravdu dokonale ale dotycny uz to pak neprodaval.

Berry
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyčistit elektrony

Příspěvekod Berry » 14 led 2013, 14:21

Doma používám druhým rokem tento prostředek: Turtle Wax Extreme Nano Wheel Cleaner a zatím úspěšně, společně s vysokotlakým čističem ještě nebylo kolo, které by se neumylo, samozřejmě občas je potřeba použít trošku hrubé síly a přitlačit, ale k poškození disku nedojde a kola jsou opravdu pěkně vyčištěna.
Naposledy upravil(a) Berry dne 15 led 2013, 09:27, celkem upraveno 1 x.

tesario

Příspěvekod tesario » 14 led 2013, 16:56

V pneuservisu používám několik přípravků na očištění alu disků, aby tam závaží drželo co nejvíc a nejlepší čistič co jsem zatím měl byl čistič disků značky Mastercare. Je to 500ml ve spreji, cena je teda okolo 260,- Kč ale ten funguje.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 14 led 2013, 18:37

Diky zkusim jeste nez je nazuju na sezonu 8-)

janeček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod janeček » 09 říj 2013, 12:25

admin píše:Sezona se blizi a tak by me docela zajimalo zda mate nekdo tip co pouzit na dukladne ocisteni ALU kol, jde mi hlavne u tu vnitrni cast, zvenci je meju pravidelne ale zevnitr uz moc ne a je to videt, pred lety jsem jednom webu, tusim ze to byl club videl nejaky prostredek na cisteni, byl to tusim litr toho "sajrajtu" ktery to ocistil opravdu dokonale ale dotycny uz to pak neprodaval.

V každém dobrém autoservisu mají myčku na pneu a tam ti to umyjí. Mezi přezouváním pak stačí je leštit zvenku ;)

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 26 dub 2015, 11:58

Zpět na “Kola + pneu”