Stránka 1 z 1

Jak vyčistit elektrony

Napsal: 13 led 2013, 18:53
od admin
Sezona se blizi a tak by me docela zajimalo zda mate nekdo tip co pouzit na dukladne ocisteni ALU kol, jde mi hlavne u tu vnitrni cast, zvenci je meju pravidelne ale zevnitr uz moc ne a je to videt, pred lety jsem jednom webu, tusim ze to byl Hyundai club videl nejaky prostredek na cisteni, byl to tusim litr toho "sajrajtu" ktery to ocistil opravdu dokonale ale dotycny uz to pak neprodaval.

Re: Jak vyčistit elektrony

Napsal: 14 led 2013, 14:21
od Berry
Doma používám druhým rokem tento prostředek: Turtle Wax Extreme Nano Wheel Cleaner a zatím úspěšně, společně s vysokotlakým čističem ještě nebylo kolo, které by se neumylo, samozřejmě občas je potřeba použít trošku hrubé síly a přitlačit, ale k poškození disku nedojde a kola jsou opravdu pěkně vyčištěna.

Re: Jak vyčistit elektrony

Napsal: 14 led 2013, 16:56
od tesario
V pneuservisu používám několik přípravků na očištění alu disků, aby tam závaží drželo co nejvíc a nejlepší čistič co jsem zatím měl byl čistič disků značky Mastercare. Je to 500ml ve spreji, cena je teda okolo 260,- Kč ale ten funguje.

Re: Jak vyčistit elektrony

Napsal: 14 led 2013, 18:37
od admin
Diky zkusim jeste nez je nazuju na sezonu 8-)

Re: Jak vyčistit elektrony

Napsal: 09 říj 2013, 12:25
od janeček
admin píše:Sezona se blizi a tak by me docela zajimalo zda mate nekdo tip co pouzit na dukladne ocisteni ALU kol, jde mi hlavne u tu vnitrni cast, zvenci je meju pravidelne ale zevnitr uz moc ne a je to videt, pred lety jsem jednom webu, tusim ze to byl club videl nejaky prostredek na cisteni, byl to tusim litr toho "sajrajtu" ktery to ocistil opravdu dokonale ale dotycny uz to pak neprodaval.


V každém dobrém autoservisu mají myčku na pneu a tam ti to umyjí. Mezi přezouváním pak stačí je leštit zvenku ;)

Re: Jak vyčistit elektrony

Napsal: 26 dub 2015, 11:58
od admin